Par mums ×

Kopš LDV Sia dibināšanas 1992. gadā tā sekmīgi darbojas Latvijas zāģmateriālu tirgū, gan eksportējot produkciju uz vairāk kā 25 pasaules valstīm, gan arī nodrošinot vietējos uzņēmumus ar nepieciešamo importēto koksni. Kopējam eksportēto zāģmateriālu apjomam pēdējos 10 gados pārsniedzot 650 tūkstošus m3, mēs nodrošinām uzticamus ilgtermiņa pakalpojumus mūsu sadarbības partneriem: vairāk kā 100 dažāda lieluma ražošanas uzņēmumiem Latvijā, Krievijā un Baltkrievijā.  

Kopš 2008. gada ir veikta mērķtiecīga un veiksmīga pārdošanas tirgu paplašināšana un šobrīd galvenie tirgi bez Eiropas Savienības valstīm ( Lielbritānija, Francija, Itālija, Beļģija, Nīderlande, Vācija, Dānija, Portugāle u.c.) ir arī Ziemeļ Āfrikā, Tuvajos Austrumos, Persijas līča valstīs, Indijā, Dienvidaustrumu Āzijā un Tālajos Austrumos. Klientiem ir radusies iespēja iepazīt Latvijā ražoto kokmateriālu kvalitāti, viņi apmierināti ar piegādātajiem produktiem, piegāžu uzticamību un pakalpojumu kvalitāti. Tā rezultātā pārdošanas apjomiem ārpus Eiropas Savienības ir pastāvīga pieauguma tendence. 2015. gadā kopējais eksporta apjoms ir saniedzis 60 tūkstošus m3 zāģmateriālu, no kuriem ap 75% ( ap 45 tūkstoši m3, kas ir ap 1200 40 pēdu konteineri) tiek eksportēti ārpus Eiropas Savienības uz ‘’trešajām’’ valstīm.

SIA LDV apgrozījums 2015. gadā - 10 miljoni eiro, kas ir  5% pieaugums, salīdzinot ar 2014. gadu. Atšķirībā no situācijas, kas kopumā bija novērojama Latvijas kokmateriālu eksportā līdz 2008. gadam, šobrīd  mūsu eksporta tirgi ir ļoti diversificēti, kas nodrošina pārdošanas ilgtermiņa ilgtspēju, neskatoties uz iespējamām īstermiņa grūtībām kādā no tirgiem.

Galvenie eksporta produkti ir nežāvēti skujkoku zāģmateriāli , skujkoku un lapu koku palešu sagataves, dažādi dārza produkti ( t.sk. terases dēļi).

Īpaša nodaļa uzņēmumā nodarbojas ar cietkoksnes eksportu, kā arī tropiskās cēlkoksnes importu un piegādi celtniecības firmām un mēbeļu ražotājiem.

Pašlaik kompānijā strādā 14 darbinieki, un, bez galvenā biroja Rīgā, ir arī filiāles Liepājā un Limbažos.

Lai iegūtu vairāk informācijas par Jūs interesējošo uzņēmuma darbības profilu uzklikšķiniet uz attiecīgo apakš-sadaļu.

Mēs esam kokmateriālu tirgū jau vairāk kā 20 gadus un esam pārliecināti ka varēsim nodrošināt Jums sadarbību no kuras būsiet tikai ieguvēji.

Mēs no Jums atrodamies tikai viena telefona zvana attālumā