Kokmateriālu eksports

Mūsu galvenie eksporta produkti ir palešu sagataves un skujkoku zāģmateriāli

Biedrs kopš 1998. gada

25+ Gadu Pieredze

50+ Globālie Eksporta Tirgi

100+ Kokzāģētavas

Par LDV

No Latvijas uz visu Pasauli

Mēs esam 1992. gadā dibināts kokmateriālu eksporta uzņēmums, kura pamatā ir vietējais privātais kapitāls, daudzu gadu pieredzē balstīta ekspertīze un plašs starptautisks sadarbības klientu tīkls. Kā viens no nozares līderiem Latvijā, mēs ilggadēji sadarbojamies ar vairāk nekā 100 Latvijas, Baltijas valstu un tuvējā reģiona zāģētavām. Mūsu klienti un partneri vienmēr ir novērtējuši, ka spējam nodrošināt prognozējamus sadarbības principus, uzticamu servisu un konkurētspējīgas tirgus cenas.

Atbildība un pieredze

LDV komandas kodolu veido speciālisti ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi kokmateriālu eksporta nozarē. Strādājot kopā jau kopš uzņēmuma dibināšanas, tie nodod jaunākajiem kolēģiem savu pieredzi, uzņēmuma darbības principus un biznesa ētikas standartus.

LDV ir viens no Latvijas Kokmateriālu ražotāju un tirgotāju asociācijas (LKRTA) dibinātājiem (1998) un aktīvs tās biedrs. Mēs lepojamies, ka arī pateicoties mūsu ieguldītajam darbam, Latvijas kokmateriāli ir atzīti globālā mērogā. Par to liecināja arī pasaulē lielākā nozares konference – “66th International Softwood Conference” –, ko LKRTA tika uzticēts uzņemt Rīgā 2018. gada rudenī. LKRTA paspārnē un ikdienas darbā mēs aktīvi pārstāvam mazo un vidējo uzņēmumu intereses, veidojot abpusēji izdevīgas sadarbības un uzticības gaisotni.

Globāls eksporta mērogs

Mūsu nozīmīgākie eksporta tirgi ir Eiropas Ekonomiskās zonas (EEZ) valstis, Ziemeļāfrika, Tuvie un Tālie Austrumi, Persijas līča reģions, Indija un Dienvidaustrumu Āzija. Laika gaitā mēs esam apkalpojuši klientus vairāk nekā 50 pasaules valstīs. Kopš 2010. gada ik gadu eksportētais zāģmateriālu apjoms ir aptuveni 40000 m3 ar vidējo apgrozījumu ap 8 miljoniem eiro gadā. Latvijā ražotās produkcijas piegādēm mēs izmantojam gan jūras, gan sauszemes transportu. Mūsu ikgadējais aizjūras (ārpus EEZ) tirdzniecības apjoms ir mērāms 800 - 1000 jūras konteineros.

Produktu kvalitātes prasības

Apstrāde

Mūsu pieredzējusī pārdošanas komanda palīdzēs ar visiem jautājumiem!